חדשות ועדכונים

"פנסטסטי כאן" על המאייר דוד פולונסקי, סרטו של אופיר טריינין

אופיר טריינין, במאי הסרט: גאה ומתרגש לספר שביום חמישי הקרוב ה17.2 בשעה 22.30 ישודר סרטי החדש "פנטסטי כאן" (30 דק') במסגרת הסדרה "מוזות" של "כאן" 11.
הסרט הוא על המאייר דוד פולונסקי David Polonsky שצייר בין השאר את הסרטים "וואלס עם באשיר" "כנס העתידנים" "אגדת חורבן" ועשרות ספרי ילדים ביניהם:" על עלה ועל אלונה, "לילה בלי ירח" "הכבש השישה עשר "ועוד. רב האנשים אני מניח יזהו את היצירות אבל קצת פחות את האיש שצייר אותן והאיש, איך לומר, הוא המייקל ג'ורדן בתחומו שמעדיף פשוט לצייר בלי שיפריעו לו.
אז החלטתי לעשות מעשה נועז ובעזרתו של אחי עמית (מאייר מוכשר בטירוף גם הוא) חברו של פולונסקי ,הצלחתי להגיע לפולונסקי ואף לשכנעו שאעשה עליו סרט.
וכך נפל בחלקי לעשות סרט שהוא דיוקן אינטימי וקטן (יש שיגידו אפילו מרגש)על אחד האנשים הכי מוכשרים וצנועים שמסתובבים כאן.
כל זה לא היה קורה ללא שותפי ליצירה… הצלמים שהם חברים- עודד קירמה, אורי לוי ורואי רוט, העורכת הנהדרת והחכמה- איילה בנגד, המוסיקאי המופלא- אבי בללי , אשת המיקס המשובחת והמקסימה -רותם דרור איש הצבעים הנהדר – תומר בהט, רן סלוין על האריזה הגרפית , מפיקת הפוסט שאין עליה- הגר אלרועי uהמנהל הטכני המקצועי והמסור- עומר לשם.
ותודה ענקית כמובן לאלה שבזכותם זה קרה ,שלאורך כל הדרך ליוו,ייעצו ותמכו:(מקצועית ורגשית) לעמית גורן ואבלין קלוגר-קדיש מקרן מקור ולגילי גאון, סיון ארבל lומיכל וינטרוב מכאן11.
"פנטסטי כאן" חמישי הקרוב ב22:30 ב"כאן" 11…נשמח שתבואו (-:
דילוג לתוכן