ערות

תּמר מוֹר סלע ועדי ארבל

שלוש שנים מאז יצא לאור, ניצב שבועות רבים בראש רשימות רבי המכר, זכה לשיח תקשורתי חסר תקדים ונמכר בלמעלה מ-50,000 עותקים, הופך הספר "ערות" לסדרת טלוויזיה. מחברת הספר תמר מור סלע חברה לבמאית עדי ארבל, ויחד הן יצרו סדרה דוקומנטרית חדשה שתעלה בקרוב בהוט 8, בה מדברות נשים באופן פתוח, חשוף ועמוק ועם הפנים למצלמה, על חוויותיהן המיניות המורכבות והכואבות. על תשוקותיהן, מבוכותיהן, אהבותיהן, חלומותיהן.
הסדרה מחולקת לארבעה פרקים. בפרק הראשון מדברות נשים צעירות בשנות ה-20 וה-30 לחייהן, בפרק השני מדברות נשים בגילאי 40-60 ובפרק השלישי מדברות נשים בגילאי 60 עד 80. הפרק הרביעי מוקדש לזוגות, שמדברים בגלוי על חיי המין שלהם. מיניות סטרייטית ומיניות לסבית. מיניות בשלבים השונים של החיים. אמונות וטבואים שעליהם גדלו נשים נפרצים ונשקלים מחדש. אורגזמות מסוגים שונים. פגיעות מיניות והשלכותיהן וגם גילויים חדשים והרבה תקווה. זוהי הצצה נדירה וראשונה מסוגה בטלוויזיה אל החיים הכמוסים של נשים.
זוהי סדרה שהקריאה לחופש עומדת בבסיסה. חופש בכלל, וחופש מיני בפרט. בתוך תרבות שמפקיעה מבּנוֹת ונשים את גוּפן, יוצאות לאור נשים אמיצות, ותובעות מחדש את הבעלות על גופן. על נפשן. על זכותן להיות מיניוֹת. על זכותן לעוֹנג. ואומרות: מותר לי. ככה אני רוצה. ככה טוב לי. ככה נעים לי.

בימוי: תּמר מוֹר סלע ועדי ארבל

הפקה: ויוי הלפרן אורלי טופל (כל מיני הפקות)
יועץ אמנותי: לירן עצמור

עריכה: מיה קלר

צילום: עמית חכמוב

מוסיקה : שרון קנטור
עיצוב גרפי: דניאל ויינברג